Sousedé
(1/6)
3 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nutno uhradit kauci ve výši 10.000,- + provizi RK ve výši 3.000,- Kč
ID nemovitosti:6157
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:17 m2
Plocha pozemku:17 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem zrekonstruované garáže o výměře 17 m2, nacházející se v přízemí cihlového domu v klidné lokalitě města. Garáž je po kompletní rekonstrukci, jsou zde zrekonstruovaná dvoukřídlá vrata, nová podlaha a opravené stěny. Do garáže je přivedena elektřina. Při pronájmu je nutné uhradit nájem minimálně na 6 měsíců předem. V případě platby na celý rok, bude poskytnuta sleva ve výši jednoho nájmu.
Kauce ve výši 10.000,- nutná.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
6157
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
17m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Veronika Nedbálková
Veronika Nedbálková
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé