Sousedé
(1/2)
1 700 Kč/měsíc
ID nemovitosti:385
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Datum aktualizace:20. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízím pronájem garáže ve Frenštátě p.R v bytovém domě na ul. Dolní. Garáž má udělanou nově betonovou podlahu, je suchá, čistá, připojena na elektrickou energii. Tím že je garáž v bytovém domě, majitel ji chce pronajmout zájemci, který v ní bude parkovat vozidlo nebo mít sklad. Pronájem bude sjednán na dobu půl roku, poté dle dohody. Ihned volná a k dispozici. Nájem ve výši 1700Kč/měsíčně včetně fondu údržby a poplatku za připojení elektřiny. Provize pro RK 3000 Kč.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
385
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vladimír Večeřa
Vladimír Večeřa
Zobrazit
kontakt
Dalphen Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé