Sousedé
(1/4)
1 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:4087
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:19 m2
Datum aktualizace:9. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízím k pronájmu zděnou garáž o výměře 18 m2 v Hodoníně, průmyslová zóna Kapřiska. K dispozici okamžitě, možnost při prohlídce hned převzít do užívání. Vhodné využít i jako skladovací prostor. Elektřina bohužel není v této lokalitě k dispozici. Výše měsíčního nájemného je 1.500 Kč. Minimální délka pronájmu je 1 rok. Je vyžadována dvouměsíční peněžitá jistota ve výši 3.000 Kč. V případě, že uhradíte roční nájemné jednorázově, jistotu nehradíte.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
4087
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
19m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Pavla Presová
Pavla Presová
Zobrazit
kontakt
ORCA ESTATE a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé