Sousedé
(1/8)
3 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:11069
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum vložení:18. července 2022

Popis nemovitosti

Hledáte garáž v Brně v městské části Lesná? Aktuálně Vám nabízím k dlouhodobému pronájmu samostatnou garáž na ulici Okružní, která je vhodná jak pro parkování osobního automobilu, tak např. i pro uskladnění věcí.

Měsíční nájem činí 3.500,- Kč (upozorňuji, že v garáži není přivedena elektřina). Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši dvou měsíčních nájmů, tj. 7.000,- Kč. Provize za zprostředkování činí 3.500,- Kč (bez DPH). Garáž je k dispozici dle domluvy, klidně ihned.

V případě dalších informací, osobní prohlídky či videoprohlídky nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu mě neváhejte kontaktovat!

Základní údaje

ID nemovitosti
11069
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Vendula Hanusová
Vendula Hanusová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé