Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
IMG_4861.JPG
2 290 Kč/měsíc
ID nemovitosti:003525
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:17 m2
Plocha pozemku:19 m2
Datum aktualizace:7. dubna 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru na vyžádání nabízíme možnost videoprohlídky. V případě, že máte o nemovitost zájem a současně se kvůli obavám z nákazy nechcete účastnit osobní prohlídky, naše kancelář připraví videoprohlídku zaměřenou na Vaše konkrétní dotazy a zašle Vám ji na e-mail.

Pronájem suché a čisté garáže po kompletní rekonstrukci (nová střecha, veškeré nátěry). Vrata jsou osazena bezpečnostními zámky. Garáž zatím bez elektřiny, ideální jako sklad.

Základní údaje

ID nemovitosti
003525
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
17m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radek Demele
Radek Demele
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář JUDr. Josef Křen

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde