Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
Fotka 1
1 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 6.500,-Kč provize RK.
ID nemovitosti:5038
Stav nemovitosti:Bezvadný
Datum vložení:7. ledna 2019
Datum aktualizace:11. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž v centru Duchcova, ulice Ferrerova. Garáž je v dobrém technickém stavu, suchá, nachází se přímo v centru Duchcova a je ihned volná. Měsíční nájemné je 1.000,-Kč + provize RK 6.500,-Kč. Prohlídky možné kdykoliv, volejte makléře nemovitosti 7 dní v týdnu.

Základní údaje

ID nemovitosti
5038
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
19m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lucie Papežová
Lucie Papežová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde