Sousedé
(1/7)
Fotka 8
13 536 Kč/měsíc
ID nemovitosti:4876
Stav nemovitosti:Bezvadný
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Velká garáž v Mostě Nabízíme Vám větší garáž v Mostě ulice V. Nezvala, o velikosti 204 m2. V garáž má dvoje samostatné vrata, je do ní zavedená elektřina, voda a vytápěna je horkým vzduchem. Okolí před garáží je střeženo kamerou. Nájemné je včetně záloh na služby (voda, elektřina, úklid společných prostor). Při podpisu smlouvy se skládá kauce ve výši 40 607,- Kč a minimální pronájem je na 1 rok. Více informací u makléře. Na vyžádání předložíme PENB.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
4876
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
204m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Angela Hradecká
Angela Hradecká
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé