Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Fotka 2
1 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: kauce 3000 Kč + 2.420 Kč provize RK
ID nemovitosti:02-00650
Stav nemovitosti:Bezvadný
Datum vložení:9. ledna 2019
Datum aktualizace:9. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem garáže 20 m2 ve Frant. Lázních - Anglická Nabízíme k pronájmu zděnou garáž v lokalitě u Labutího jezírka ve Frant. Lázních. Stav nemovitosti je dobrý, před časem byla dělaná střecha, natřená plechová dvoukřídlá vrata. V garáži není zavedená elektřina. Garáž je dobře dostupná. K dispozici ihned.

Základní údaje

ID nemovitosti
02-00650
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Monika Veberová
Monika Veberová
Zobrazit
kontakt
Reality Smajlík s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde