Sousedé
(1/4)
Pronájem garážového stání v centru Prahy u Václavs
4 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: S ohledem na aktuální situaci v souvislosti s šířením COVID-19 a nařízením vlády, jsme pro vás k dispozici on- line i telefonicky.
ID nemovitosti:KRAP
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:3 m2
Datum aktualizace:29. května 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem garážového stání v reprezentativní budově s recepcí. Budova má výbornou polohu, přímo v centru Prahy u Václavského náměstí.
Uvedená cena je náběhová a činí 4000 Kč/měsíc.
Neplatíte provizi, pronajímá přímý majitel.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
KRAP
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
3m2
Užitná plocha
3m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Oddělení pronájmu
Oddělení pronájmu
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé