Sousedé
(1/4)
Fotka 3
4 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena bez energií
ID nemovitosti:2976
Stav nemovitosti:Bezvadný
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem dvougaráže se sekčními garážovými vraty, Stará cesta, Jihlava Jedná se o pronájem garáže o zastavěné ploše 36 m2 v ulici Stará cesta. Garáž se nachází v nové obytné zástavě s ideální dostupností. V garáži jsou elektrická sekční vrata na dálkové ovládání. Garáž je již nyní volná a připravena k užívání. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Základní údaje

ID nemovitosti
2976
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
36m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Florián
Zdeněk Florián
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé