Sousedé
(1/5)
2 500 Kč/měsíc
Poplatky:
2500 Kč za měsíc
ID nemovitosti:N64059
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem bezpečného vnitřního parkovacího místa, Praha 8 - Čimice, Hrašeho.
Potřebujete bezpečné a prostorné vnitřní parkovací místo? Ihned?
Parkovací místo se nachází v prvním podzemním podlaží moderní novostavby z roku 2022 a je vybaveno dálkovým ovládáním garážových vrat.
Podzemní prostory jsou dále vybaveny bezpečnostními kamerami a splňují poslední bezpečností normy. Lze sem pohodlně zaparkovat i větší rodinný automobil typu Mercedes Vito long, apod.
K dispozici ihned.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N64059
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
16m2
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Šesták
Jaroslav Šesták
Zobrazit
kontakt
SOCCER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé