Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
2 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + energie, provize RK
ID nemovitosti:3683
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum vložení:25. března 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem garáže Dýšina. Naše společnost Vám nabízí pronájem garáže v Dýšiné.Garáž o velikosti 21 m2 je nově po rekonstrukci, elektřina zavedena se světlem.Lze využít i jako skladovací prostory.Kauce 3 nájmy.Volná od 1.4. 2020.

Základní údaje

ID nemovitosti
3683
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
27m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Straka
Lukáš Straka
Zobrazit
kontakt
MIX Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde