Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
1 500 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena bez energií a služeb
ID nemovitosti:061-N01710
Stav nemovitosti:Bezvadný
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:2. října 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu garáž (1/2 dvojgaráže) v areálu bývalé veterinární stanice v uzavřeném komplexu. mimo běžného parkování vozu jsou prostory také vhodné např. pro garážování veterána a nebo skladování věcí. Cena pronájmu 1.500,- Kč. Cenové zvýhodnění při platbě na rok. Odměna realitní kanceláře 1.000,- Kč + DPH.

Základní údaje

ID nemovitosti
061-N01710
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Pilbauer
Zdeněk Pilbauer
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 you II

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde