Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Rezervace
1 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + spotřeba elektřiny na základě odečtu na podružném měřiči
ID nemovitosti:024-N04650
Stav nemovitosti:Novostavba
Datum aktualizace:6. dubna 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nově postavené garáže v obci Povrly, Labská ulice. Prostory je možné též využít jako sklady nebo dílny. AKTUÁLNĚ PRONAJATO. V případě zájmu o pronájem pište na kontaktní údaje makléře, v případě uvolnění garáže vás budeme informovat.

Do garáží je zavedena elektřina 230V, každá garáž má vlastní podružný měřič spotřeby elektřiny a jednu zásuvku 230V.
Výměra vnitřního prostoru: 6x3,4m = 20,4m2.
Výška stropu v garáži: 265 cm
Šířka vjezdu: 270 cm
Výška vjezdu: 260 cm

Areál je oplocen, vjezdová vrata do areálu se otevírají dálkovým ovládáním, prostor garáží bude sledován kamerovým systémem. Garáže jsou zabezpečeny rolovacími vraty otevíranými dálkovým ovládáním.

Areál leží na polovině cesty mezi městy Ústí nad Labem a Děčín, pouze 100 metrů od hlavní komunikace. Vede k němu asfaltová silnice. Povrly jsou bezpečnou obcí.

Uvedené nájemné je za 1 měsíc. Platba za spotřebu elektřiny na základě odečtu na podružném měřiči umístěném v garáži. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
024-N04650
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Kostovič
Petr Kostovič
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Ústí n.L.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde