Sousedé
(1/9)
1 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:187900
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž v prvotřídní lokalitě Plzeň - Bručná. Nachází se v suterénu bytového komplexu, jež byl postaven v rámci projektu Byty Bručná. Jedná se o halovou garáž v OV o 6ti parkovacích místech, uvedená cena je za 1 parkovací místo. Momentálně je k dispozici 1 parkovací místo. Vlastní uzamčení, vrata na dálkové ovládání. Těsná blízkost MHD (těsně před domem zastávka trolejbusu č. 13), OC Olympie, dálnice D5. Volné ihned.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
187900
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Běl Tomáš, Ing.
Běl Tomáš, Ing.
Zobrazit
kontakt
SPECTRO a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé