Velké reality k pronájmu Děčín, strana 3

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
96 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Březová

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu ucelené patro ve výrobní budově o celkové ploše 1 300 m². Prostory jsou díky své dispozici ideální pro skladování nebo...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
30 000 Kč za měsíc
Březová

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný skladovací objekt o celkové užitné ploše 1.245 m², která je rovnoměrně rozdělena do tří nadzemních podlaží....

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc
Teplická

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Děčíně, v Bynovském areálu o ploše 150m2, vhodné k výrobě i skladování. Výhodné...

Vloženo 18. 10. 2023
Cena:
16 900 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem zděné haly s montovanou střechou 20x12 m, strop 56 m, el. přípojka, voda lze připojit, kanalizace napojena. V případě potřeby lze pronajmout...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Na Stráni

Hezký a dobře prosvětlený nebytový prostor o podlahové ploše 60 m2, se nachází v menším oploceném areálu, kde působí Soukromá škola Svět a...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Teplická

Nabízíme k pronájmu dílnu, která se nachází v širším centru Podmokel na křižovatce ulic Teplická a Čsl. mládeže. Jedná se o dílnu s celkovou výměrou...

Vloženo 23. 1. 2026
Cena:
5 500 Kč za měsíc
Vítězství

Hledáte prostorné zázemí pro výrobu nebo skladování? V průmyslovém areálu v Děčíně – Křešicích, na adrese Vítězství 96, nabízíme k pronájmu rozsáhlé výrobní...

Vloženo 9. 4. 2026
Cena:
150 000 Kč za měsíc
Vítězství

Nabízíme k pronájmu dílnu, sklad nebo výrobnu o celkové rozloze 462m² se zázemím a nakládací rampou (382m² výrobní prostor a 80m² ostatní...

Vloženo 16. 8. 2025
Cena:
20 000 Kč za měsíc
El. Krásnohorské

Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 o ploše 33,3 m2. Byt se nachází ve 3. patře staršího cihlového klidného domu s celkem čtyřmi bytovými...

Vloženo 15. 1. 2026
Cena:
6 500 Kč za měsíc
Teplická

Nabízíme k pronájmu moderní skladovací/obchodní prostory o velikosti 239,38m² s výbornou dostupností, situované v 1. nadzemním podlaží objektu na...

Vloženo 26. 3. 2026
Cena:
35 000 Kč za měsíc
Ústecká

Prosvětlené kanceláře se nachází ve 2. patře polyfunkční budovy s výtahem. Bezplatné veřejné parkoviště přímo před budovou. K dispozici je soubor kanceláří...

Vloženo 12. 11. 2024
Cena:
143 Kč za m²/měsíc
Fügnerova

BEZ PROVIZE Nabízíme k pronájmu výstavbu haly a retailových prostorů v nově vznikajícím areálu poblíž centra města Děčín, který je výborně napojen na...

Vloženo 9. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz
Fügnerova

BEZ PROVIZE Nabízíme k pronájmu skladovací nebo retailové prostory v nově vznikajícím areálu poblíž centra města Děčín, který je výborně napojen na silnici...

Vloženo 4. 8. 2025
Cena:
Cena na dotaz
V Hliništi

Hezký byt o velikosti 2+1 a podlahové ploše 48 m², který se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu v městské části Chrochvice, ulice...

Vloženo 12. 2. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
28. října

Nabízíme pronájem prostorného bytu o velikosti 2+1 s vestavěným patrem na spaní a podlahové ploše 77 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí...

Vloženo 12. 2. 2026
Cena:
11 500 Kč za měsíc
Rudolfova

V areálu v Bynově teď najdete bezpečné a dostupné parkování pro osobní auta, dodávky i motorky. Areál je elektronicky střežen Vjezd řešen jednoduše...

Vloženo 31. 7. 2025
Cena:
800 Kč za měsíc
Kamenická

Pronájem | Byt 1+1 | 41 m² | Děčín Hledáte bydlení, které dává smysl? Ne velké, ne malé – prostě tak akorát? Právě pro vás mám k pronájmu byt o...

Vloženo 27. 3. 2026
Cena:
8 200 Kč za měsíc
Čs. legií

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor o velikosti 71m2, v přízemí cihlového domu. Celý prostor sestává ze tří na sebe...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Pohraniční

Pronájem variabilních ploch pro administrativu a služby v centru Děčína. Objekt se nachází v úzkém centru Děčína. Moderní multifunkční objekt je v současnosti...

Vloženo 12. 10. 2023
Cena:
1 500 Kč za m²/rok
Wolkerova

Nabízím k pronájmu garáž Děčíně v ulici Wolkerova Děčín. Je zde zavedena elektřina, ale je odpojena .Nová střecha, garáž suchá. Nájem 1.490,-Kč za měsíc....

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
1 490 Kč za měsíc