Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena v RK
ID nemovitosti:7284
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:433 m2
Datum vložení:13. října 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem, výrobní nebo skladové prostory o rozloze 433 m2, ve střeženém firemním areálu v Olomouci-Holici. Prostory se nachází ve zvýšeném přízemí skladové budovy, s nákladovou rampou a nájezdem. Hlavní prostora je otevřená, bez dělení, dále 3 místnosti (kanceláře), zázemí.. K dispozici 2x nakládací rampa, dostatek parkovacích míst u budovy, nové povrchy silnic. Výborné dopravní napojení na dálnici na Brno i Ostravu. Volné ihned.

Základní údaje

Typ konstrukce
Skeletová
ID nemovitosti
7284
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
433m2
Obytná plocha
433m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Karbula
Jiří Karbula
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé