Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
10 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + inkaso
ID nemovitosti:6408
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:46 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:3. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem nebytových prostor v blízkosti centra města Holešov vhodný pro kadeřnici, kosmetiku aj. Prostory se nachází v přízemí. Jsou zde nachystány rozvody nejen pro klimatizaci. Náleží k ní sociální zázemí. K dispozici i skladovací prostory v 1.PP. pod částí prodejny. Vytápění plynovým kotlem, samostatné měření tepla, odečet vody i el. Budova je po rekonstrukci. Možnost dohody drobných stavebních úprav dle potřeby. Vhodné například pro služby nebo i jako vzorková prodejna aj. PENB G - prozatim nedolozen.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
6408
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
46m2
Obytná plocha
46m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Ludvíková
Iveta Ludvíková
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde