Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
10 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + inkaso
ID nemovitosti:6408
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:46 m2
Datum vložení:17. února 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem obchodu v blízkosti centra města Holešov. Prodejna se nachází v přízemí, jsou nachystány rozvody pro klimatizaci. Náleží k ní sociální zázemí. Možno dále pronajmout skladovací prostory v 1.PP. pod částí prodejny. Vytápění plynovým kotlem, samostatné měření tepla, odečet vody i el. Budova je po rekonstrukci. Možnost dohody drobných stavebních úprav dle potřeby. Vhodné například jako vzorková prodejna aj. PENB G.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
6408
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
46m2
Obytná plocha
46m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Ludvíková
Iveta Ludvíková
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde