Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/23)
Fotka 13
5 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: +služby a energie
ID nemovitosti:516
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:105 m2
Datum vložení:23. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem haly ca 75 m2 a kanceláře 30 m2 v Plzni, Lobezská ul. Exklusivně vám nabízíme pronájem menší haly ca 75 m2 v centru městské část Plzeň-Lobzy. Vhodné pro domácí práce nebo výrobu menších rozměrů. Hala je situována ve dvoře a vchod je pouze dvoukřídlými dveřmi z ulice -viz fotodokumentace. Hala má vlastní vchod, WC a umyvadlo, bojler a kotel. Dále je možno pronajmout k hale ještě zařízenou kancelář ca 30 m2 s kuchyňkou a koulenou s WC, plně zařízené, možnost i přespání. Hala se musí po předchozím nájemci dovyklidit nebo případně dohodnout, co bude nový nájemce chtít ponechat. Vše funkční, možno pronajmout ihned. Pro více informací kontaktujte makléře a dohodněte si prohlídku. Pronájem haly 5.000,- Kč + plus energie, pronájem kanceláře 3.500,- Kč + energie. V případě pronájmu obojího je cena předmětem jednání s majitelem. Kauce 1 nájem, odměna RK 1 nájem. Možno použít i jako sklad.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
516
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
105m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martina Opatrná
Martina Opatrná
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde