Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
Fotka 7
ID nemovitosti:264
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.289 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu provozní areál s v obci Dolní Bousov. Na pozemku o celkové ploše 2289 m² nalezneme hlavní stavbu se zastavěnou plochou 962 m² která je rozdělena na 4 hlavní haly a dále dílny a garáže. Haly mají výměry 203 m², 182 m² a 168 m². Poslední z uvedených hal o výměře 168 m² je rozdělena na 2 haly o výměrách 92 a 76 m². Součástí budovy jsou dále 3 garáže, dílna, kancelář, šatna, wc a umývárna. Topení do celého objektu je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Okolo budovy je zpevněná plocha železobetonovými panely s celkovou výměrou 2289 m².

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
264
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2289m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
Zobrazit
kontakt
DM Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde