Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
PA250142.JPG
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:107128
Celková plocha:322 m2
Užitná plocha:322 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční objekt blízko centra, který byl doposud užíván jako restaurace s 30 místy pro hosty, barem, salonkem pro 10 osob a 20 míst na letní zahrádce. Objekt lze využít i za jiným účelem než byl doposud. Prostory jsou prázdné bez vybavení. Napravo při vstupu do restaurace je salonek a vstup na letní zahrádku. V zadní části restauračního prostoru se nachází kuchyně ve tvaru L a skladový prostor. Naskytují se možnosti výstavby o další prostor na půdě, který je propojen schodištěm s přízemím. Objekt je vytápěn plynem. Vedle nájemného se hradí zálohy na elektřinu, plyn a vodu. Doporučuji prohlídku, volejte na telefonní číslo 606 662 899.

Základní údaje

ID nemovitosti
107128
Celková plocha
322m2
Užitná plocha
322m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Dvořáková Marie
Dvořáková Marie
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde