Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
Vjezd do objektu
12 900 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:020-N04032
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:107 m2
Datum vložení:21. června 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu výrobní a skladový prostor S4 – 107 m2 ve střeženém a udržovaném areálu. Majitel nabízí úpravu objektu podle potřeb nájemce.

Lokalita s výbornou dopravní dostupností, přímo u sjezdu z dálnice D4, 15 minut od Prahy. Areál má vlastní jídelnu, zastávka MHD i PID přímo před areálem. Veškeré služby dostupné v centru obce 5 minut od areálu.

Výrobní hala S3 je vybavena mostovým jeřábem, možnost manipulace s těžkými břemeny, navazuje na ni dílna s hygienickým zázemím. Před halou je vlastní plocha k parkování nebo skladování, kterou je možno oplotit.
Vhodné pro zámečnickou výrobu, mechanické práce, montážní a servisní služby. Parkování možné před objektem a kolem příjezdové areálové komunikace.

Objekt je napojen na vodu a elektrorozvody. Nyní se buduje připojení na plyn a bude doplněno vytápění objektu.

Energie (voda, plyn, elektro) se účtují podle spotřeby a platí se zvlášť. Podíl na systému zabezpečení areálu a údržba areálu zahrnuta v ceně nájemného.

Majitel dále nabízí i pronájem velkých výrobních hal - 1500 m2, manipulační plochy vedle objektu v dalších prostorech areálu – samostatná nabídka a v případě dlouhodobých nájmů revitalizace objektu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
020-N04032
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
107m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Markéta Kozelská
Markéta Kozelská
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde