Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Fotka 5
35 Kč/m2/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:330
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:840 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Pronájem skladovacího prostoru 840 m2 v Koudelově u Čáslavi, okres Kutná Hora. Nabízíme k pronájmu skladovací prostor o rozloze 840 m2 v Koudelově u Čáslavi. Dobrá dostupnost: Kolín 25 km, Kutná hora 14 km, Pardubice 41 km, Praha 95 km.

Základní údaje

ID nemovitosti
330
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
840m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Nový
Jiří Nový
Zobrazit
kontakt
LEVNÉ SKLADY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde