Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
P1220639.JPG
39 990 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + spotřeby a energie
ID nemovitosti:107054
Celková plocha:400 m2
Užitná plocha:400 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu komerční areál se zpevněnou plochou v dobře dopravně dostupném místě, nedaleko centra města Ostravy. Areál je nově zrekonstruován. Celková plocha je 1450 m2, nemovitosti jsou tvořeny kancelářským zázemím a výrobními či skladovacími halami. Rekonstrukce kancelářského zázemí je kompletní a jedná se celkem o 3 samostatné prostorné a vzájemně propojené kanceláře o větších výměrách, součástí prostor je kuchyňská linka, koupelnu a sklad. Vytápění je elektrické, k dispozici samostatná kotelna, samostatné měření. Dále se zde nacházejí 2 haly, které disponují samostatnými vraty, jsou vnitřně propojené. Celková výměra hal je cca 240 m2. Areál je oplocený, el. ovládaná brána. Dostatek parkovacích míst.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
ID nemovitosti
107054
Celková plocha
400m2
Užitná plocha
400m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Demčáková Radka
Demčáková Radka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde