Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
24 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:032-N06118
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:300 m2
Datum vložení:25. července 2018
Datum aktualizace:5. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu prostory k podnikání v Žatci v areálu VHV.

Jedná se o objekt, který se skládá ze vstupní místnosti, která může sloužit jako přijímací místnost (23,5 m²), dále ze servisní dílny s kuchyňkou a toaletou (74 m²). A v neposlední řadě ze dvou skladů, z nichž každý nabízí prostor o celkové výměře 102 m².

Každý skladovací prostor má vlastní vstup s elektricky ovládanými roletovými vraty. Vstup do přijímací místnosti je samostatný a není nijak propojen s prodejnou či skladem VHV.

Zařízení je vhodné především pro provoz servisu, opravárenské činnosti, případně jako půjčovna malé mechanizace a servisu značky Husqvarna.

Prostory doporučuji firmám, které hledají prostor na dobré adrese s parkováním.

Výhodou je také stav objektu: přijímací místnost, dílna, toaleta, kuchyňka i sklady jsou ve výborném stavu a jsou vhodné k okamžitému využití.

V případě zájmu o bližší info mě kontaktujte.

Budu se na Vás těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
ID nemovitosti
032-N06118
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
300m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Pavel Hassman
Pavel Hassman
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 you

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde