Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
IMG_3977.JPG
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kauce ve výši 2x nájmů, provize ve výši 1x nájmu. Poplatky jsou uvedené bez energií, které budou pře
ID nemovitosti:17-3966
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:3. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář FÉR REALITY Vám zprostředkuje pronájem baru a music clubu v centru Roudnice nad Labem. Bar se nachází v 1NP se vstupem (bezbariérový) přímo z ulice. Celý prostor je po rekonstrukci a klimatizován. Součástí prostoru je bar, přípravna pro studenou kuchyni a zázemí pro personál, posezení a v zadní části najdete Dj´s pult a parket pro tanec. Dále jsou zde k dispozici 3x sociální zařízení. Bar je také využíván na firemní i soukromé akce. Vybavení není součástí pronájmu a na odkoupení se lze domluvit. Prostor je vytápěn plynovým kotlem a má svůj vlastní plynoměr i elektroměr. Na nezastavěné části pozemku se nachází nákladová rampa. Pro více informací k nemovitosti kontaktujte makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
17-3966
Celková plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Král Michal
Král Michal
Zobrazit
kontakt
FÉR REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde