Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
Fotka 17
10 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: +10.000,- Kč energie+ kauce 30.000,- Kč + provize
ID nemovitosti:02-00609
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:14. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem restaurace, pergola s grilem a barem, atraktivní místo u Maria Lorety, Starý Hrozňatov Nabízíme k pronájmu stylovou restauraci s pergolou a dětským hřištěm v obci Starý Hrozňatov u hojně navštěvovaného poutního místa Maria Loreta a hradu. Budova je rozdělena na dvě samostatné části - restaurace a penzion, přesto průchozí a tedy i využívaná hosty penzionu. Předmětem nájmu je velká restaurace cca 50 míst s výčepem, vybavenou kuchyní vč. skla, porcelánu, příborů, sklad potravin, chladící box, 3x sociální zařízení viz. foto. Před budovou je venkovní zastřešená pergola s barem (výčep. zařízení, lednice, voda) s krbem a grilem. Díky kompletně zařízené restauraci, je možno začít podnikat ihned po dohodě. Bližší informace v naší RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
02-00609
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Monika Veberová
Monika Veberová
Zobrazit
kontakt
Reality Smajlík s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde