Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
P1011676.jpg
8 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: +poplatky za služby
ID nemovitosti:110757
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem zavedeného hostince v obci Čekyně. Jedná se o prostor s kapacitou cca sedmdesáti míst a výčepem. Hostinec má vyměněná nová plastová okna a do zimy bude vybaven novým plynovým kotlem a radiátory. Ve venkovním areálu je součástí krásná zahrádka s kapacitou dalších cca padesáti míst a s dětským koutem. Budova hostince je nově podřezána a je postavena na strategickém místě uprostřed obce, u silnice s vysokou frekvencí cyklistů. V budově je místní sokolovna, kde se 2x ročně konají plesy a jiné kulturní akce jako například slivkošt. Nedaleko se nachází fotbalový stadion a Přerovská rokle, dějiště mistrovství v autokrosu a motokrosu. Obec Čekyně leží 5 km od centra Přerova. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
ID nemovitosti
110757
Celková plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Topič Ivan
Topič Ivan
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde