Sousedé
(1/6)
6 000 Kč/měsíc
Poplatky:
6000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , 3000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813448
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:52 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem obchodního prostoru s výlohou na Pražském předměstí ve Vysokém Mýtě. Na prostoru o rozloze 52m2 se nacházejí 2 místnosti. Z Pražské ulice vejdete přímo do reprezentativní místnosti vhodné např. pro kadeřnictví, řeznictví, kancelář, obchod či menší bistro. Dále projdete do místnosti s kuchyňkou, vhodné pro zázemí personálu, přípravnu občerstvení, nebo i další kancelář. Obě místnosti jsou prostorné a celá podlahová plocha je pokryta keramickou dlažbou. Součástí pronájmu je chodba a WC. Tyto prostory jsou společné s vedlejším obchodem. Vytápění je zajištěno plynovými wawkami.
Uvedená cena je bez záloh na energie.
Pro více informací volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
WC
Společný
ID nemovitosti
813448
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
52m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Věra Srkalová
Věra Srkalová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé