Sousedé
(1/8)
7 900 Kč/měsíc
Poplatky:
7900.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Výše nájmu, zálohy na energie a provize RK jsou bez DPH, včetně provize RK
ID nemovitosti:776774
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:39 m2
Datum vložení:27. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem světlé místnosti s plochou 32 m2 v přízemí nově zrekonstruované části budovy Lázní Hilarion v klidné zóně centra města Jičín. K tomuto prostoru náleží i koupelna (7 m2) s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. K dispozici jsou dvě WC pro případné návštěvníky ženy/muži. V areálu je též k dispozici rozlehlá zahrada a vlastní parkoviště. Vlastní měření energií. Lze využít také jako firemní byt 1+kk. K ceně náleží náklady na energie, kauce a provize RK. Určeno pouze pro plátce DPH - nezbytná podmínka!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
776774
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
39m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Josef Pelc
Josef Pelc
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé