Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Fotka 1
60 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:316
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:510 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské a výrobní, nebo skladovací prostory v obci Dlouhá Lhota nedaleko Mladé Boleslavi. Objekt je rozdělen na výrobní a kancelářskou část. V prvním nadzemním podlaží (přízemí) se nachází 250 m² klimatizovaných výrobních prostor a jednací místnost o výměře 60 m² a WC. Na podlahách je dlažba a průmyslový koberec. Ve druhém nadzemním podlaží jsou kancelářské prostory o výměře 80 m² a 120 m². Jedná se o kanceláře typu Open Space Office se společným sociálním zařízením a kuchyňkou. Možnost parkování přímo v objektu.

Základní údaje

ID nemovitosti
316
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
510m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
Zobrazit
kontakt
DM Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde