Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
Fotka 1
13 500 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:4401
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:170 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu dobře zavedenou posilovnu ( 130m2 ) ve zrekonstruovaném objektu v Růžové ulici v Mostě. Plně vybavená posilovna má k dispozici šatny dámské, pánské, toalety, sprchy, terasu ( 40m2 ), kde je možnost posezení. V ceně nájmu je i parkování u objektu který je pod kamerovým systémem. Nájemné činí 13.500,-Kč plus měsíční skutečná spotřeba elektřiny a vody. Požadujeme kauci ve výši nájmu, provizi RK. Prostor je volný ihned. Pro více informací volejte uvedeného makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
4401
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
170m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Sylva Nguyenová
Sylva Nguyenová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde