Sousedé
(1/9)
20 000 Kč/měsíc
Poplatky:
25000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:793480
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:3. října 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostory, které se nachází v centru města Plzeň, ulice Pražská. Předmětem nájmu je první podlaží budovy, které je dispozičně rozděleno na prostornou chodbu a pět menších místností, které jsou přepaženy sádrokartonovou příčkou. Tyto příčky je možné i nadále zachovat nebo na přání nového nájemníka odstranit. Dále se zde nachází technická místnost a tři toalety. Prostor je možné využít k mnoha podnikatelským záměrům. Vzhledem k poloze budovy je zde možné provozovat kosmetický salón, masážní salón, solárium ale i kanceláře. Nemovitost se nachází v centru Plzně, přímo u zastávky MHD. V nájmu není započtena záloha na vodu a elektřina. Po podpisu nájemní smlouvy se elektřina přepisuje na nového nájemce. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá nájem 25.000,- Kč , provize RK 25.000,- Kč a vratná kauce ve výši dvou nájmů. Neváhejte a přijďte se podívat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
793480
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Michaela Krejčíková
Michaela Krejčíková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé