Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:651323
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:291 m2
Užitná plocha:291 m2
Datum vložení:27. července 2018
Datum aktualizace:14. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu velmi lukrativní obchodní prostory v Čestlicích o celkové výměře 291 m2. Cena pronájmu je uvedena v eurech a činí 16 euro za m2 včetně veškerých poplatků. Celková cena tohoto prostoru tedy činí 4656 euro za měsíc .Prostory se nachází v zavedeném areálu přímo v centru. K objektu náleží, několik parkovacích míst pro vaše návštěvníky. Možnost využití jako showroom, ateliér, stravovací zařízení, obchodní prostory, kanceláře. Domluvte si co nejdříve prohlídku. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
651323
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
291m2
Obytná plocha
291m2
Užitná plocha
291m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde