Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
Budova z cesty.jpg
17 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:108790
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:12. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte přízemí prostory k podnikání, chcete být blíže Vašim zákazníkům nebo chcete začít podnikat a potřebujete prodejnu? K tomuto Vám připravíme prostory o ploše 150,38 m2 hned vedle vstupu do pobočky Komerční banky. Prostory jsou samostatně přístupné z čelní strany budovy. Prostory jsou dobře viditelné z nejfrekventovanější komunikace ve městě a lze je označit reklamou. U budovy parkování pro zákazníky. Dispozice lze libovolně měnit. Prostory zahrnují garáž s vykládací rampou + vlastní trezor. V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.
.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
108790
Celková plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bučko Daniel
Bučko Daniel
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde