Sousedé
(1/6)
8 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + měsíční servisní poplatk 1,5 EUR/m2 + elektřina, voda, provize RK
ID nemovitosti:N05839
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:371 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Elite real service s.r.o., Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem komerční jednotky C.2 v Nákupním parku Bělidla na ulici Pavlovická, Olomouc. Plocha jednotky 371m2 (šířka 14,725m, hloubka 25,20m). Vstup přímo z chodníku. Vhodné využití jako obchod, kanceláře, služby. Dokončení jednotky si klient zajišťuje sám na vlastní náklady. V jednotce jsou připraveny přípojné body pro sociální zázemí. Možno zbudovat zadní přístup do jednotky (vrata, dveře). Omezení - v rámci jednotky není možno provozovat potravinářský charakter a drogerii.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: 1,5 eur/m2/měsíc + přímá spotřeba el. energie a vody v jednotce

VRATNÁ KAUCE: dohodou

LOKALITA: Obchodní prostor se nachází v rámci zavedeného nákupního parku Bělidla. V těsné blízkosti nákupního parku se nachází železniční stanice, zastávka MHD (autobus, tramvaj). Parkování je zajištěno v areálu ke každé jednotce (dohodou).

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme obchodní prostory různého typu. Největší nabídku obchodních prostor – nové obchodní prostory, obchodní prostory k pronájmu, obchodní prostory na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N05839
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
371m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Renata Juránková Mgr. Zdeněk Gaďourek
Renata Juránková Mgr. Zdeněk Gaďourek
Zobrazit
kontakt
Elite real service s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé