Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
DSC_1166.JPG
210 Kč/m2/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: nájem včetně servisu AVION Shopping
ID nemovitosti:102302
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:5. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte atraktivní obchodní prostory s vysokým pohybem potenciálních zákazníků od pondělí do neděle? Máme pro Vás jedinečnou nabídku pronájmu obchodních prostor v Avion Shopping Parku Ostrava. Mimo tradičních obchodních jednotek vhodné i pro kanceláře, ordinace, estetickou chirurgii, sportovně zábavné aktivity, butik, GASTRONOMII, apod. Vznikne zde nová část prodejního prostoru s promenádou. Již je vypracovaný projekt. Úpravy prostor pro obchodní podnikání hradí majitel objektu. Jsou předpřipravené k dalším úpravám dle daného klienta, možnost rozdělit na menší prostor. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře. Doporučují prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
102302
Celková plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jamnická Darina
Jamnická Darina
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde