Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
3 000 Kč/m2/rok
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + zálohy na energie + jistina + provize RK
ID nemovitosti:3747-1171
Celková plocha:300 m2
Užitná plocha:300 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

V samém centru Liberce nabízíme k pronájmu nově vybudované komerční prostory připravené pro vlastní projekt a představu nového provozovatele. Jedná se o přízemní prostor v 1. nadzemním podlaží s vchodem z chodníku Sokolovské náměstí, kde je široké spektrum využití pro veřejnost jako je sídlo společnosti, kancelářské a obchodní prostory, prodejna, svatební salon, obchod a služby, ale i možnost restauračního provozu. Půdorysně se jedná o podélný otevřený prostor, ke kterým náleží kompletní zázemí jako toalety dámské a pánské, toaleta a sprcha pro personál, sklad, možnost kuchyně, salonek, nakládka vykládka zboží hned do skladu. Nemovitost se nachází na frekventované části Liberce u Sokolského náměstí v centru města. Další možnost velkého prostoru k pronájmu ve sklepních prostorách dle vlastního využití. Vše připraveno pro zájemce s vlastním konceptem podnikání. Veškeré dotazy a podrobnosti sdělí náš makléř.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
3747-1171
Celková plocha
300m2
Užitná plocha
300m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Táborský Robert
Táborský Robert
Zobrazit
kontakt
Deckart reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde