Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Fotka 9
12 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:4395
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:122 m2
Datum vložení:25. července 2018
Datum aktualizace:17. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor v osobním vlastnictví, v ulici Františka Malíka, o celkové výměře 122m2. Nabízený prostor se rozkládá na dvou podlažích panelového domu.V 1. NP jsou dvě kanceláře, sklad, kuchyňský kout a sociální zařízení, vše o výměře 69m2.V 1. PP je dílna, truhlárna a dva sklady, o výměře 53m2.Vše je zabezpečeno kamerovým systémem a mřížemi na dveřích.K prostoru náleží komora na chodbě.Prostor prošel revitalizací (plastová okna, nové rozvody elektřiny 220V, 380V).Parkování před domem. U zadního vchodu možnost příjezdu pro případné zásobování.Tento prostor lze využívat k obchodním, prodejním, nebo kancelářským účelům.Nájemné činí 12.000,- Kč bez elektřiny.Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši nájmu, 1x nájemné dopředu a provize RK.Doporučuji prohlídku.Podrobnější info u makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
4395
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
122m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jindřiška Wildumetzová
Jindřiška Wildumetzová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde