Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
1.JPG
25 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + energie, vratná kauce, provize
ID nemovitosti:107473
Celková plocha:290 m2
Užitná plocha:290 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:24. července 2018
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory 290 m2, ul. Wolkerova v bližším centru Prostějova. Jedná se o obchodní prostory se zázemím /kancelář, sklad, sociální zařízení), které se nachází ve 2. NP skeletové budovy s osobním výtahem a bezbariérovým přístupem. Prostory možno využít i pro jinou činnost dle změny užívání, např. jako restaurace, kavárna, cukrárna a pod. Přístup k prostoru pronájmu (nebo i zásobování) je možný i přes zázemí po schodišti z uzavíratelného dvora. V případě potřeby větších skladovacích prostor je možno využít dle dohody další cca 290 m2 vybavených nákladním výtahem. Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH a hradí ji zájemce o pronájem. .

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
107473
Celková plocha
290m2
Užitná plocha
290m2
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - Černý Stanislav
Černý Stanislav
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde