Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
1.JPG
12 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + energie
ID nemovitosti:109592
Celková plocha:95 m2
Užitná plocha:95 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:8. října 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruované komerční prostory na ul. Nádražní v obci Šternberk. Jedná se o obchodní prostory 57m2 s prosklenou výlohou, volný prostor před výlohou 15m2, příjezdovou rampu pro příjem zboží, chodbu, kuchyňku a sociální zázemí, kde dle domluvy možno dodělat sprchový kout. Vytápění řešeno vlastním plynovým kotlem napojeným na termostat.Nájemné činí 12.000,- za měsíc + energie. .

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
109592
Celková plocha
95m2
Užitná plocha
95m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Hus Václav
Hus Václav
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde