Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
IMG_7370.JPG
30 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:109279
Celková plocha:186 m2
Užitná plocha:186 m2
Datum vložení:27. dubna 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu rozlehlý zavedený komerční prostor na frekventované ulici Znojmo-Pražská. Obchodní prostory jsou dlouhodobě provozované, je zde zavedené rybářství, které by zde v případě zájmu mohlo zůstat zachováno včetně zásob, není to však podmínkou pronájmu. Při vstupu do objektu z ulice je rozlehlý prostor, následuje chodba kde po levé straně je sociální zázemí. Na konci chodby je hlavní obchodní prostor, za kterým je kancelář. K dispozici je také půda jako skladovací prostor a také možnost parkování ve dvoře. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem. Celková plocha včetně kanceláře a sociálního zázemí je 186 m2. Podrobnější informace u makléře. .

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
109279
Celková plocha
186m2
Užitná plocha
186m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavlů Karel
Pavlů Karel
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde