Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
Fotka 2
15 200 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + energie + provize
ID nemovitosti:7901
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:84 m2
Datum vložení:7. prosince 2018
Datum aktualizace:7. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Výhradně nabízíme obchodní prostory 84 m2 v Blansku na ulici Masarykova. Jedná se o komerční prostory o podlahové ploše 84 m2 v centru města. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu (novostavba) a mají vlastní výlohu do ulice + prosklenou vitrínu vedle vchodu do budovy. Velmi nízké provozní náklady - vlastní plynový kotel, samostatná měřidla, zázemí, WC ... Zájemci o prohlídky volejte makléři. Při uzavření nájemní smlouvy je nutno uhradit jednu měsíční kauci a provizi RK. Nabízené prostory budou uvolněny během ledna 2019. Prohlíky prostor jsou možné po dohodě již nyní.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
7901
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
84m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Korčák
Jiří Korčák
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde