Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Dům
30 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK + poplatky
ID nemovitosti:5331
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:160 m2
Datum vložení:12. ledna 2019
Datum aktualizace:12. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem prostorů k podnikání v Mladé Boleslavi. Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v centru města Mladá Boleslav v blízkosti autobusového nádraží. Jedná se o pět místností s kuchyní a sociálním zařízením o celkové velikosti 160 m2, které nabízejí možnost využití jako kanceláře, mini školka, ubytování a podobně. Objekt je vytápěn plynem - ústředním topením a napojen na energické sítě města. Parkování v blízkosti budovy. Volné od března 2019, případně po dohodě.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
5331
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
160m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Alena Nedbalová
Alena Nedbalová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde