Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti:102-N05341
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:93 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie108 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu komerční prostory v Hradci Králové-Třebeš. Prostory o velikosti 93m2 vhodné pro malou restauraci, bistro,(fast-food) zdravého občerstvení. Kvalitní rychlé občerstvení. Italskou, čínskou, indickou, arabskou kuchyni, burgery.Prostory situované v přízemí, u silnice, vzhledem k poloze výborné pro následný rozvoz jídel. Objekt se nachází v místě kolem něhož projede 100tisíc aut denně. Majitel nabízí velmi zajímavé finanční podmínky. Možnost zřízení zimní zahrady s posezením. Podrobnější informace na prohlídce, kterou s Vámi ráda absolvuji.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
ID nemovitosti
102-N05341
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
93m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Monika Desenská
Monika Desenská
Zobrazit
kontakt
RE/MAX K2

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde