Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 8
Pronájem kancelářeRokycany - Plzeňské Předměstí, Litohlavská

Pronájem velké kanceláře 151 m2 - Rokycany - Plzeňské Předměstí

Cena: 23.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Zeyerova

Kancelářské prostory v Rokycanech

Cena: 4.400,- Kč/měsíc, (1.100,- Kč/m2/rok)
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Zeyerova

Kancelářské prostory v Rokycanech

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Plzeňské Předměstí

Nabízíme k pronájmu kancelář v blízkosti supermarketů Kaufland a Billa v širším centru Rokycan. Kancelář se nachází v administrativní budově, je nezařízená a vhodná pouze pro administrativní účely. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K dispozici je společná kuchyňka a oddělené sociální zařízení. Parkování je bezproblémové na přilehlém parkovišti. Měsíční náklady na pronájem jsou 3 000 Kč + náklady n

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Plzeňské Předměstí

Nabízíme k pronájmu pěknou kancelář v blízkosti centra Rokycan. Prostory se nacházejí v 1. patře v blízkosti supermarketu Kaufland a Billa. Kancelář je nabízena nevybavená a je vhodná pouze pro administrativní účely. Pro všechny kanceláře na patře je k dispozici společná kuchyňka a oddělené sociální zařízení. Kancelář je vytápěna plynovým kotlem, energie se účtují dle skutečné spotřeby. Společné p

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Jiráskova

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláře o výměře 10.29 m2 v centru města Rokycany (budova No.1). Kancelář se nachází ve vyvýšeném přízemí budovy a je vybavena kancelářským nábytkem. Toaleta, která je také součástí nájmu, se nachází v patře. Ve stejné budově máme také k pronájmu větší kancelář s částečným zázemím. V případě zájmu si s Vámi ráda domluvím prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Cena: 3.500,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Jiráskova

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláře o výměře 19 m2 v centru města Rokycany (budova No.1). Kancelář se nachází ve vyvýšeném přízemí budovy a je vybavena kancelářským nábytkem. Součástí pronájmu je také sdílené zázemí s další kanceláří (1/2 z 9 m2) Ve stejné budově máme také k pronájmu menší kancelář. V případě zájmu si s Vámi ráda domluvím prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Střed, Malé náměstí

Pronájem zařízených kancelářských prostor v centru města Rokycany. Kancelářské prostory o velikosti cca 25 m2 se nacházejí v 1. patře domu na Malém náměstí. Prostory jsou volné a připravené k užívání. Součástí je i částečné vybavení kanceláře.

Cena: 4.800,- Kč/měsíc
Nalezené komerční prostory v obcích

© 2023 Sousedé