Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 5
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Zeyerova

Kancelářské prostory v Rokycanech

Cena: 4.400,- Kč/měsíc, (1.100,- Kč/m2/rok)
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Zeyerova

Kancelářské prostory v Rokycanech

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Jiráskova

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláře o výměře 10.29 m2 v centru města Rokycany (budova No.1). Kancelář se nachází ve vyvýšeném přízemí budovy a je vybavena kancelářským nábytkem. Toaleta, která je také součástí nájmu, se nachází v patře. Ve stejné budově máme také k pronájmu větší kancelář s částečným zázemím. V případě zájmu si s Vámi ráda domluvím prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Cena: 3.500,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Nové Město, Jiráskova

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláře o výměře 19 m2 v centru města Rokycany (budova No.1). Kancelář se nachází ve vyvýšeném přízemí budovy a je vybavena kancelářským nábytkem. Součástí pronájmu je také sdílené zázemí s další kanceláří (1/2 z 9 m2) Ve stejné budově máme také k pronájmu menší kancelář. V případě zájmu si s Vámi ráda domluvím prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Pronájem kancelářeRokycany - Střed, Malé náměstí

Pronájem zařízených kancelářských prostor v centru města Rokycany. Kancelářské prostory o velikosti cca 25 m2 se nacházejí v 1. patře domu na Malém náměstí. Prostory jsou volné a připravené k užívání. Součástí je i částečné vybavení kanceláře.

Cena: 4.800,- Kč/měsíc
Nalezené komerční prostory v okresech

© 2023 Sousedé