Sousedé
(1/15)
6 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:AR810
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:35 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:35 m2
Datum aktualizace:16. října 2022
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie157 kWh/m2

Popis nemovitosti

Dlouhodobý pronájem dvou velice pěkných propojených kanceláří ve velice lukrativní části Příbrami II, Pražská ulice. Předností je možnost bezplatného parkování u objektu. Dům v kterém se kanceláře v 1.patře nacházejí je opravený více účelový objekt. Přízemí zavedený obchod a 2 patra kanceláří. Celková výměra nabízených kanceláří je 35 m2. V kanceláři je i zavedená voda a odpad. Na patře jsou k užívání toalety - dámské a pánské a možnost užívání kuchyňky. Nábytek - vybavení v kanceláři je možné od současného nájemce za nízkou zůstatkovou cenu odkoupit. Okna z kanceláře jsou na Jiráskovy Sady. Nájemné včetně zálohy na služby je 6 500,-Kč. V kancelářích je řešeno topení centrálně el. přímotopy. Do kanceláří je přístup 7 dní v týdnu - neustále. Podrobné informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
AR810
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
35m2
Obytná plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ivo  Bacík
Ivo Bacík
Zobrazit
kontakt
Arka reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé