Sousedé
(1/24)
50 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena je vč. poplatků a internetu. Vratná kauce 100.000 Kč. Provize RK.
ID nemovitosti:1-32725
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum vložení:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v krásné vile Cristina v Hradci Králové. Vila je po kompletní rekonstrukci z roku 2020. Kanceláře se nachází v 1.patře, kanceláře v přízemí využívá majitel objektu. Podlahová plocha kancelářských prostor činí 234m2. Možnost parkování pro 4 automobily. Měsíční nájemné zahrnuje i platbu za energie, internet. Ihned volné. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
ID nemovitosti
1-32725
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Daniel Eisenreich
Bc. Daniel Eisenreich
Zobrazit
kontakt
Mgr. Jan Vodenka

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé