Sousedé
(1/9)
14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na energie a služby, vratná jistota 1x měsíční nájem, provize 1x měsíční nájem
ID nemovitosti:N1334
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:110 m2
Datum aktualizace:15. března 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem reprezentativních kancelářských prostor o výměře 110 m2 - ulice Kutnohorská - Hradec Králové. Prostory jsou v moderní budově v prvním patře bez výtahu. Budova je z roku 2004 a v roce 2015 byla zateplena. Otevřený, uzamykatelný a klimatizovaný kancelářský prostor. K prostorám náleží vlastní toaleta, rozvody telefonu a datové sítě. Budova je umístěna v oploceném a hlídaném areálu. Všechny zálohy na energie se hradí přímo majiteli. Platby měsíčně: nájem + zálohy na energie 5.000 Kč a služby, které zajišťuje firma Fleuret s.r.o. (tři vyhrazená parkovací místa v areálu, úklid venkovních prostor, chodby a toalety, odvoz komunálního odpadu, EZS připojené na pult centrální ochrany, schránka) 3.000 Kč, vratná jistota jeden měsíční nájem, provize jeden měsíční nájem. Vlastník objektu není plátce DPH. Energetická náročnost budovy je na hodnotě B. Objekt je v části obce Plačice na konečné trolejbusu číslo 3, ve směru příjezdu od Prahy (dostupnost dálnice), Pardubic a Náchodu. Vhodné pro sídlo firmy např. z oboru IT, finančnictví, projektování. Volné ihned!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
N1334
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
110m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Petr Šiška
Mgr. Petr Šiška
Zobrazit
kontakt
VENUS reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé